DeğerlerimizDeğerlerimiz - Ardal Gıda ve Temz.Madd.İnş.Taah.San.Tic.Ltd.Şti.

      

Ardal Plastik her zaman değer odaklı bir şirket olmuştur.Birçok değerimiz de yıllar içinde değişmiş veya ortaya çıkmıştır. Şirketimizi yönetme şeklimizi yansıtan değerlerimiz; iş ortaklarımız, yatırımcılarımız, çalışanlarımız ve toplumla iletişimde kullandığımız mesleki etik kurallarımızdır.


Bir

Gelecek ve sonuç odaklılık

Eylemlerimiz sonuç odaklıdır. Bu geleceğimizi güvence altına almamızı sağlıyor. Ayrıca şirketimizin sosyal sorumluluk inisiyatifleri için sağlam bir temel oluşturuyor.

İki

Sorumluluk ve sürdürülebilirlik

Şirketimizin faydası doğrultusunda sorumlu bir şekilde hareket ediyor ve yaptıklarımızın topluma ve çevreye olan etkilerini de göz önünde bulunduruyoruz.

 
 
Üç

İnisiyatif ve kararlılık

İnisiyatif alarak hareket ediyor, girişimci sorumluluklar alıyor ve hedeflerimizin peşinden kararlılıkla gidiyoruz.

Dört

Açıklık ve güven

Önemli şirket konularının iletişimini zamanında ve açıklıkla yapıyoruz. Böylece güvene dayalı bir işbirliğinin temelini oluşturuyoruz.

 
 
Beş

Adil davranış

Çalışanlarımız ve iş ortaklarımızla adil bir şekilde çalışıyor ve bu adil yaklaşımı kurumsal başarımızın temel taşı olarak görüyoruz.

Güvenilirlik, inandırıcılık, yasalara uygunluk

Sadece yerine getirebileceğimiz sözler veriyor ve vaat ettiklerimizi görevimiz olarak görüyoruz. Tüm iş ilişkilerimizde yasalara uygun hareket ediyoruz.

 
 

Yedi

Çeşitlilik

Çeşitliliğin getirdiği zenginliğin değerini biliyor ve başarımızın kaynağı olarak görüyoruz.